Kamba Bechyně

Odpoledne složené z přednášek skvělých řečníků na téma „trochu jiné vztahy“, o rodičovství, komunikaci, vztazích nejen k sobě samému se uskuteční v městském kině 21.4.2018.

Program odpoledne:

14:00 - 15:00
Ing. Iveta Clarke - Jako Fénix z popela, aneb jak se vyrovnat se životními pády. Přednáška o lidském studu, zranitelnosti a o strachu ze selhání; o tom, jak nás ovlivňují, jak ohrožují kvalitu našich vztahů a jak omezují náš potenciál žít s odvahou a otevřeným srdcem.

Přednáška vychází z mnohaletého výzkumu a práce Dr. Brené Brown o studu, zranitelnosti a odvaze jako aspektech mezilidského propojení. 

15:00 - 16:00
PhDr. Václav Mertin - Rodina – klíč k poznání dítěte.
Pro rozvoj dítěte představují rodiče zásadní činitele. Klíčová je odpovědnost rodičů. Důležité je uspokojování potřeb dítěte s ohledem na množství společně stráveného času, společné činnosti, emocionální rozvoj. Úskalí na straně dítěte: zdravotní stav, smutek, ztráta smyslu života. Jak se se všemi okolnostmi vypořádat v současné době? Jaká je úloha odborníků?

16:20 - 17:30
Ing. Pavel Svobodník, MBA - Jak najít porozumění na pracovišti a minimalizovat konfliktní situace?
Jistě se dá souhlasit s tím, že mezilidská komunikace je dnes velká neznámá. Je málo času, všichni spěcháme. Rád bych představil princip barevné komunikace, která umí budovat a ovlivňovat to klíčové pro náš život a to jsou vztahy - mezilidské vztahy. 

Předprodej vstupenek on-line.

kamba2018


Vytvořeno 9.4.2018 18:09:13 | přečteno 950x | libor.benda
load