Bytový dům sídl. Na Libuši č.p. 639 – 643 – výměna oken, dveří a oprava fasády

Město Bechyně bude v termínu 2.5.2017 – 30.6.2017 realizovat stavbu „Bytový dům sídl. Na Libuši č.p. 639 – 643 – výměna oken, dveří a oprava fasády“. 

Stavba představuje výměnu starých dřevěných oken, vstupních dveří do objektu včetně vstupů a výloh do komerčních prostor, opravu balkónů a opravu fasády, která spočívá v opravě zateplovacího systému, hubení řas a plísní a nového nátěru fasády včetně výměny vnějších parapetů oken, nátěrů klempířských a zámečnických prvků. Nová okna, dveře a výlohy budou plastová s izolačním dvojsklem, bez žaluzií. Výměna oken se netýká podkrovních bytů a bytů, kde již okna vyměněna byla.

Před realizací stavby prosíme nájemníky o spolupráci v podobě demontáže všech komponentů, které jsou umístěny na starých dřevěných oknech a fasádě domu (satelity, antény, sušáky na prádlo, žaluzie, ohradníky na truhlíky, atd.). Cokoliv na vyměňovaných oknech zůstane, bude zlikvidováno s okny. Zároveň prosíme o vyklizení vnějších parapetů oken i u již vyměněných oken z důvodu výměny parapetních plechů. Upozorňujeme, že nebude povoleno jakýchkoliv stavebních zásahů do nových oken a nově natřené fasády v podobě pevného ukotvení satelitů, antén, věšáků na prádlo, atd.. Dále prosíme o vyklizení všech balkónů, protože ty budou také opravovány (nová hydroizolace, dlažba a nátěry zábradlí).

V rámci stavby budou na staveništi probíhat práce, které v nezbytné míře mohou omezit Vaše zvyklosti a ztížit Váš pobyt. V zájmu investora, zhotovitele a všech zúčastněných podílejících se na realizaci stavby bude, aby k tomu docházelo co nejméně. Věříme, že omezení způsobená stavbou Vám vynahradí kvalitně a bezpečně realizované dílo, které Vám bude sloužit k Vaší maximální spokojenosti. Pokud budete mít k připravované stavbě jakékoliv dotazy, obraťte se prosím na pracovníky investičního odboru městského úřadu Bechyně.

Libuše Tupá, Bytenes Bechyně, s.r.o.

Vytvořeno 29.3.2017 9:40:20 | přečteno 819x | libor.benda
load