Mobilní průvodce

Mobilní aplikace pro návštěvníky města:

Jedeme do lázní

Aplikace dává lázeňským hostům snadný přehled důležitých informací o lázeňských městech a místech.

Ke stažení na Google Play QR kód platný také pro iOS.

Skryté příběhy

Mobilní aplikaci SKRYTÉ PŘÍBĚHY nabízí herní trasy pro rodinné výlety. 

Cestujte v čase, hledejte indicie a poznávej historii navštíveného místa. Ano, i u nás v Bechyni najdete Skrytý příběh - KŘIŽÍKOVA E-LINKA.

Přenesete se do roku 1903 a pomůžete vynálezci Františku Křižíkovi prosadit a vybudovat elektrickou železnici. Hra začíná na náměstí TGM a poznáte Bechyni z obou břehů hlubokého údolí řeky Lužnice. Neminete i naši krásnou technickou památku.

Délka trasy je 2,5 km, časová náročnost 1,5 hodiny, vhodné pro větší děti, náročnost - snadná. 

Jak na to?

Skryté příběhy jsou mobilní aplikace s geolokační hrou pro rodiny s dětmi již od 6 let věku. Stáhněte si ji ZDARMA do mobilu a vydejte se na jeden z mnoha výletů, které tato aplikace nabízí po celé České republice. Pokud si příběh stáhnete do mobilu, můžete hrát i v offline režimu.

Co je to geolokační hra / geocaching?

Geolokační hry jsou spojené s pohybem hráčů v terénu a navigací pomocí GPS. Principem geolokačních her je pohyb hráčů po terénu, plnění úkolů, odpovídání na otázky, nebo jen dosažení konkrétního místa. Za pomocí mobilních telefonů s GPS a stažené aplikace můžou hráči hledat tzv. kešky nebo hrát hry.

SMART GUIDE

Aplikace do mobilního telefonu, která vás provede městem bez průvodce ale vlastně s místním průvodce. V aplikaci, kterou si můžete stáhnout do vašeho telefonu naleznete popsanou Vyhlídkovou trasu, která vás seznámí s důležitými památkami, to vše na základě vaší aktuální polohy, bez mapy a papírových průvodců v ruce.


Turistické trasy

Bechyně

 Turistické trasy Bechyně QR

 Aplikaci Turistické trasy si je možné stáhnout na: www.turisticketrasy.com

Vytvořeno 8.11.2016 13:57:59 | přečteno 3390x | j.siblikova
load